Back to All Events

Grunnkurs i klassisk vippe extension - Just Glow as

Ønsker du å bli vippeteknikker?
Da har du nå muligheten, ønsker du å melde deg på eller har du noen spørsmål så kan du sende en mail til;
sara@scandicbeauty.com

DAG 1
Vi starter dagen med teori, og videre
øver vi på dukkehode og egne øveark.

DAG 2 Modeller for klassisk og refill kommer.

Det vil være selvstendig arbeid med kursleder som guide. Det du kan forvente av oss som en kursaktør er profesjonelle kursholdere med lang erfaring og god kompetanse, du har veiledning og support så lenge du velger å jobbe med dette i fremtiden. Vi har eksklusive tilbud til våre elever og egne lukkede forum du får delta i for å spørre om hjelp og support fra andre enn bare kursinstruktører, men også andre elever. Vi er et internasjonalt selskap med base både i California, USA og Trondheim, Norge. Vi er opptatt av å ha det siste innen kunnskap og produkter, og Scandic Beauty er et Norsk selskap og det vil si du har mer frihet til å være med å påvirke produkter som skal komme på markedet om det er noe du mener vi her i Norden absolutt må ha. Vi er et selskap for vippeteknikkere og yter maksimal service og strekker oss langt. Vi ønsker våre elever skal bli de beste og ligge i verdenseliten innen kunnskap og faglig utøvelse. Diplomer vil gi deg muligheten til å jobbe internasjonalt.

Du kan velge mellom følgende kurspakker, alt etter som hva ditt behov er.

Liten kurspakke kr 6.990,- inkludert kurs.
Stor kurspakke 10.990,- inkludert kurs. (anbefales)

Ta gjerne kontakt om du har noen spørsmål, mvh Sara/Just glow

46437291_2190796981194241_7511010761108357120_n.jpg